Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.5
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 0.5
Top GunRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5- The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0