Movies
Ratings
88
The HimalayasRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 0.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
WantedRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0