Movies
Ratings
119
Silent HillRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
SwordsmanRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0