Titles you rated
The PianistRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
EpicRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0