Movies
Ratings
82
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 0.5
ClementineRated ★ 0.5
Green LanternRated ★ 1.0
Dragonball EvolutionRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
Fantastic FourRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5