Titles you rated
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
White NoiseRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Age of InnocenceRated ★ 2.0
The Jane Austen Book ClubRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.0
AfterRated ★ 1.0
Monte CarloRated ★ 2.0
Morning GloryRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
She's All ThatRated ★ 2.0