Titles you rated
The ChairRated ★ 4.0
Love on the SpectrumRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
CheerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
The PoliticianRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Dash & LilyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.0