Series
Ratings
27
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 5.0