Movies
Ratings
50
Cold EyesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0