Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0