Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 2.0
AmourRated ★ 3.5- Campus ConfidentialRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 5.0