Series
Ratings
19
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0