Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5