Movies
Ratings
52
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 0.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0