Movies
Ratings
15
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0