Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
CureRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5