Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
ReLIFE OVARated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0