Series
Ratings
113
Angel EyesRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0