Movies
Ratings
916
The GallowsRated ★ 2.5
Stand by MeRated ★ 2.5
Dead SilenceRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
RosebudRated ★ 2.5
House of the DisappearedRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 2.5
After the RainRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.5
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5- Battle Royale 3DRated ★ 2.5
BeastlyRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 2.0