Series
Ratings
79
SignalRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
What's Up?Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0