Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Community Season 4Rated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0