Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0