Series
Ratings
53
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0