Titles you rated
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0