Titles you rated
I Do, I DoRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
4MINUTE's VideoRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0