Movies
Ratings
52
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0