Titles you rated
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
- Gourmet Road Season 2Rated ★ 1.5