Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0