Movies
Ratings
268
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
PaddletonRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
UmmaRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 1.0