Titles you rated
She Taught Me SerendipityRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
CureRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 3.5
My TeacherRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0