Movies
Ratings
269
OppenheimerRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0