Movies
Ratings
17
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0