Series
Ratings
14
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0- Gourmet Road Season 2Rated ★ 2.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0