Titles you rated
26 YearsRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0