Movies
Ratings
422
I Am MotherRated ★ 3.5
HustlersRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 1.0
American MadeRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5