Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0