Movies
Ratings
67
Intimate StrangersRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0