Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 2.5
Wild ChildRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 4.0