Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
EraserRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0