Series
Ratings
52
SKY CastleRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0