Movies
Ratings
19
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 4.0