Titles you rated
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0