Movies
Ratings
42
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0