Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0