Titles you rated
Air DollRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
PietaRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0