Movies
Ratings
50
ArmageddonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0