Titles you rated
ChampionRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
The DivideRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 2.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.5
SupervenusRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5