Titles you rated
The Classified FileRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
SmugglerRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 2.0
FelonRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0