Titles you rated
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
The MythRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0