Movies
Ratings
596
Bad BoysRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.5